Yarının Savaşı Türkçe Dublaj
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 798 Görüntülenme

Yarının Savaşı Türkçe Dublaj

Yarının Savaşı Türkçe Dublaj filmimiz A.B.D yapımı olup, Amazon Prime yönünden 02 Temmuz 2021 tarihinde yarının savaşı filmi türkçe yayınlanmıştır. Filmin vakitı 140 dakikadır. Filmin orijinal adı The Tomorrow War ‘dır. Film; Dram, Aksiyon, Macera, Fantastik ve Bilim Kurgu türündeki filmlerden hoşlananlara hitap ediyor. Hem de Yarının Savaşı Netflix olarak aratanlar film Amazon Prime Video üyelerine özel çekilmiştir. (Bkz. Amazon Prime Video )

Gelecekteki vazife yalnızca 7 gün hayatta kalmak üstüne kurulu. Eğer 7 gün vakitınce hayatta kalırsanız otomatik olarak olarak yine geçmişe sıçrıyorsunuz. Atlamayı Jumplink ismini verdikleri vakitte solucan deliği açmaya yarayan alet ile yapıyorlar.

Filmdeki bilim alanı bu kadar açıkçası. 2051 için daha ilerlemiş bir teknoloji beklerdim şahsen. Şuan günümüzdeki teknoloji 2051 ‘den daha ilerlemiş. 🙂 Şahsen terminatör falan beklerdim. İHA ‘lar bile beklentimin altında kaldı.

The Tomorrow War izle Filmdeki uzaylı Whitespike

Filmdeki uzaylı Whitespike yaratıklarını ilk gördüğümde aklıma direk pire geldi arkadaşlar. Pirenin ön bölümünün üstü alanına iki kol ve kıç bölümünü biraz aşağı indirin. Şahsen ikisini çok benzettim. İkisinin benzer kısımlarını yuvarlak içine aldım.

The Tomorrow War, küçük tefek mantık sorunları olsada genel manada mevzusu güzel bir film olmuş. Zamanda yolculuk gibi mevzuları seven biriyseniz zaten mutlaka beğeneceğiniz türde film olmuş.

Görsel olarak çok güzel bir film olmuş. CGI efektlerine diyecek söz yok. Dikkatimi çeken ise darbe hissiyatı çok iyi olmuş. Buna bağlı olarakta uzuv kopmaları, kan sıçramaları ve patlayıcıların tesiri çok gerçekçi olmuş.

Görsel efektle birlikle filmin ilk 15 dakikası hariç sürekli bir aksiyon içerisindesiniz. Film sizi içine çekiyor ve kopamıyorsunuz. Bu her filmde bulabileceğiniz bir özellik değildir ona göre.

İlk kısımda mantığınıza yatmayan Yarının Savaşı izle

Hem de filmi iki parça düşünebilirsiniz. İlk kısımda mantığınıza yatmayan bir çok soru oluşuyor. Örneğin ”bunu bu tür yapsa şuna gerek yoktu” gibi ama ikinci kısımda bu mantık sorunlarını gideren bir çok açıklama göreceksiniz. Buna rağmen kafamda 1-2 adet yanıt alamadığım sorularım kaldı.

Filmde mana veremediğim birinci kısım geleceğe sıçrayacak kişileri kesin olarak daha eskiden belirliyorlar ama kısada olsa eğitim vermiyorlar. Misal 3 aylık ya da 6 aylık atış eğitimi verilmesi yada ne ile savaştıkları üstüne kısa eğim görmeleri geleceğe sıçrayanların hayatta kalma ihtimalini arttıracaktır. Ama piyasaya alışverişe gider gibi hop geleceğe savaşa yolluyorlar. 🙂 Hatta durumun ne kadar vahim olduğunu söyleyeyim şarjörü takamayan kişilerlerden Dünya ‘yı kurtarmasını bekliyorlar. Sonra neymiş gidenlerin yalnızca %30 ‘u geri geliyormuş.
İkinci kısım Yarının Savaşı Filmi Türkçe

İkinci kısım bu yaratıkların geleceklerini insanlar biliyorlardı. Bunca yıl insanoğlunun bu Whitespike zırhını delecek bir silah ya da bir kurşun yapamaması komik. Anlam veremediğim nokta solucan deliği oluşturup vakit içerisinde ileri geri gidecek teknoloji var. Ama bir yaratığın zırhını delecek kurşun yok!

Her şey gelecekten gelen eli silahlı bir ekibin 2022 Dünya Kupası Final maçının ortasına inmesiyle başlıyor. Gelecekten gelen ekip ”gelecekte insanlığın 11 ay içerisinde yok olacağını” söyleyip yardım istiyor. Hem de insanlığı yok edecek düşmanın uzaylı kaynaklı olduğunu söylüyor.

Kısacası şimdiki vakitte yaşam sürdüren insanların 28 yıl ileri yani 2051 yılındaki uzaylılarla insanlar arasındaki savaşa gitmesini mevzu alıyor.

Film izle sitemizden Scooby Doo 3 Türkçe Dublaj Full izle filmini izlemenizi tavsiye ediyoruz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    The Tomorrow War izle, The Tomorrow War full izle, The Tomorrow War türkçe dublaj izle, The Tomorrow War altyazılı izle, The Tomorrow War hd izle, The Tomorrow War 2021 izle, İşgal altında bulunan dünyada insanlar, uzaylılara karşı verdikleri savaşta büyük bir yenilgiye uğrar. Artık değişen düzende yaşayan bilim insanları, sistemi değiştirmek için asker yetiştirmeye karar verir. Savaşa hazırlanmak için yeni bir yol keşfeden bilim insanları tarafından yetiştirilen askerlerin vereceği savaş, insanlığın geleceğini belirleyecektir... hdfilmcehennemi2.vip iyi seyirler diler...

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?