Özgürlük Savaşçısı Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.8 IMDB Puanı 91 Görüntülenme

Özgürlük Savaşçısı Full izle

Özgürlük Savaşçısı Full izle bir köylü olan kahramanımızın hayatı, Kruger adlı bir canavar sürüsünün Özgürlük Savaşçısı izle saldırısına uğradığında alt üst olur. Basit bir köylü (Jason Statham), çocuğu öldürüldükten sonra yenilmez bir savaşçı olur ve karısı (Claire Franny), kötü bir büyücü (Reliotta) tarafından korkunç bir savaşçı ordusu tarafından yaratılır.. Kaçırma...izleyicilerle tanışın.

In the King's Name, Jason Statham (Transporters 1, 2 & 3), Ray Liotta (Goodfellas), John Rhys-Davies (Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi), Matthew Lillard (Scream), Ron Pullman (Hellboy), Claire Forlani ( "CSI: New York"), Leleee Sobieski (The Wicker Man), Will Sanderson (BloodRayne), Brian J. White (Stomp the Yard), The Dangers of Kristanna Loken (Terminatör 3: Rise of the Machine) ve Burt Reynolds ( Dükler). Sean Williamson ve Dan Clark tarafından üretildi.

Filmin senaryosu Jason Rappaport ve Dan Strongcock'un bir hikayesinden Doug Taylor tarafından uyarlandı. Film, Chris Taylor tarafından geliştirilen "Dungeon Siege" adlı video oyunundan esinlenmiştir. Dövüş sahnelerinin koreografisi Tony Cheng tarafından hazırlandı. Filmin görüntü yönetmeni Matthias Neumann Jessica De Ruy, müzik filminden Henning Lohner sorumluydu ve yapım tasarımcısı James Stuart idi. Toni Burroughs-Rutter ve Carla Hetland'ın kıyafetleri. King adına Kanada, British Columbia'da çekildi. Herkesin "köylü" dediği çalışkan bir köylü olan kahramanımızın hayatı, Kruger adlı bir canavar sürüsünün saldırısına uğradığında alt üst olur.

Kruger ailesi oğlunu öldürüp karısı Solana'yı (Claire Forlani) kaçırdı. Acıyla cesaretlenen Farmer, barışçıl dünyasının intikamını almak için arkadaşları Norick (Ron Pullman) ve Bastian'a (Will Sanderson) önderlik eder ve Kruger'dan kurtulmak için yola çıkar. Solana'yı ordudan kurtarın. Kruger'in ordusu ülkeye girerken kral, bu korkunç gücün arkasında Galien'in (Reliotta) olduğunu öğrenir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Özgürlük Savaşçısı Full izle çalışkan bir köylü olan kahramanımızın hayatı, Kruger adlı bir Özgürlük Savaşçısı izle canavar sürüsünün saldırısına uğradığında alt üst olur. Basit bir köylü (Jason Statham), çocuğu öldürüldükten sonra yenilmez bir savaşçı olur ve karısı (Claire Franny), kötü bir büyücü (Reliotta) tarafından korkunç bir savaşçı ordusu tarafından yaratılır.. Kaçırma...izleyicilerle tanışın.

  In the King's Name, Jason Statham (Transporters 1, 2 & 3), Ray Liotta (Goodfellas), John Rhys-Davies (Yüzüklerin Efendisi Üçlemesi), Matthew Lillard (Scream), Ron Pullman (Hellboy), Claire Forlani ( "CSI: New York"), Leleee Sobieski (The Wicker Man), Will Sanderson (BloodRayne), Brian J. White (Stomp the Yard), The Dangers of Kristanna Loken (Terminatör 3: Rise of the Machine) ve Burt Reynolds ( Dükler). Sean Williamson ve Dan Clark tarafından üretilmiştir.

  Filmin senaryosu Jason Rappaport ve Dan Strongcock'un bir hikayesinden Doug Taylor tarafından uyarlandı. Film, Chris Taylor tarafından geliştirilen "Dungeon Siege" adlı video oyunundan esinlenmiştir. Dövüş sahnelerinin koreografisi Tony Cheng tarafından hazırlandı. Filmin görüntü yönetmeni Matthias Neumann Jessica De Ruy, müzik filminden Henning Lohner ve yapım tasarımcısı James Stuart idi. Toni Burroughs-Rutter ve Carla Hetland'ın kıyafetleri. King adına Kanada, British Columbia'da çekildi. Herkesin "köylü" dediği çalışkan bir köylü olan kahramanımızın hayatı, Kruger adlı bir canavar sürüsünün saldırısına uğradığında alt üst olur.

  Kruger ailesi oğlunu öldürüp karısı Solana'yı (Claire Forlani) kaçırdı. Acıyla cesaretlenen Farmer, barışçıl dünyasının intikamını almak için arkadaşları Norric (Ron Pullman) ve Bastian'ı (Will Sanderson) yanına alır ve Kruger'ın ordusunu ordudan çıkarmak için yola çıkar. Solana'yı kurtarın. Kruger'in ordusu ülkeye girerken kral, bu korkunç gücün arkasında Galien'in (Reliotta) olduğunu öğrenir. Özgürlük Savaşçısı Full izle In The Name Of The King Özgürlük Savaşçısı Full izle Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...

  Diğer Adları:

  Özgürlük Savaşçısı Full izle

  Yayın Tarihi:

  2007

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?