Çılgın Hırsız 2 Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 35 Görüntülenme

Çılgın Hırsız 2 Full izle

Çılgın Hırsız 2 Full izle en büyük eski kötüsünün konumunu alabilmek için yarışan kişiyi, gene eski kötü Çılgın Hırsız 2 izle yakalayabilir. Hayatım süresince izlediğim en iyi animasyon filmlerden birisi. Birincisini bir arkadaşımın tavsiyesi sonucu izlemiştim sonra birkaç defa daha izlemiştim her izlediğimde de çok beğenmiştim. Aslında en çok sevdiğim yanı minionların hem konuşmaları hem de hareketleri. Bu karakterler kimin aklına gelmişte oluşturmuş merak ediyorum yani.

Film ile ilgili küçük teknik detaylar verecek olursak, Çılgın Hırsız serisinin devam filmi bol kahkahalarla eş güdümlü geri dönüyor. Yönetmen koltuğunda Pierre Coffin ve Chris Renaud yer alırken, seslendirme kadrosunda Al Pacino Jason Segel ve Steve Carell gibi isimler yer alıyor.

Dün akşam ikincisini Türkçe dublaj olarak izleme fırsatım oldu. Yine keyifli gene kahkaha dolu bir yapım olmuş diyebilirim. Bu tür filmlerin zaten izleme yaşının olduğunu söylemem doğru olmaz olmamalı da 7 den 70’e her bireyin keyifle izleyebileceği bir film. Genelde animasyon filmlerinden beklenti her sahnesinin komik olmasıdır bu film galiba bu yargıyı kırmıştır. Şahsen daha çok minionların o zıppır hareketleri, vıdı vıdı konuşmaları ve salakça hareket ettikleri sahnelerde daha çok güldüm eğlendim. En çok güldüğüm sahneler, minionların kılık değiştirdiği sahnelerdi. Önceki filmden üstüne ekstra yeni karakterler girmiş ki bu karakterlerinde çok iyi işlendiklerini söyleyebilirim. İzlemek isteyen 7 den 70’e herkese tavsiye edebilirim.

Filme vereceğim puan 9/10 olacaktır. Ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim, orijinal dilin üstüne Türkçe alt makale olarak izlemeyin, mutlaka Türkçe dublaj olarak izleyin daha çok eğleneceksiniz.

Universal Pictures ve Illumination Entertainment’ın dünya genelinde başarılı bulunan filmi Çılgın Hırsız, 2010 yılında bütün dünyadaki izleyicileri eğlendirmiş, toplamda 540 milyon dolardan yüksek hasılat yaparak ABD tarihindeki 10. en büyük animasyon filmi olmuştur.

2013 sonbaharında, Çılgın Hırsız 2 ile daha yüksek Minyon çılgınlığı için hazır olun.

Chris Meledandri ile ünlü film yapım ekibi, eski süper kötü Gru’nun güzel kızlarının ve beklenmedik biçimde komik Minyonların geri döndüğü, bunun dışında yeni ve çok sayıda inanılmaz komik karakterlerin yer aldığı görülmemiş bir gülünç serüven filmi yarattılar.

Her vakit girişimci bulunan Gru, Margo’yu, Edith’i ve Agnes’i büyütmek için süper suçlarla dolu bir hayatı geride bıraktığından, Gru, Dr. Nefario ve Minyonların biraz boş süreyi vardır.

Ama banliyöde bir aile babası rolüne alışmaya başlarken, kendini bütün dünyada kötülerle savaşmaya adamış ultra saklı bir organizasyon kapısını çalar.
Artık inanılmaz bir suçun sorumlusunun kim olduğunu bulmak ve onu adalete teslim etmek Gru ve yeni ortağı Lucy Wilde’a kalmıştır.
Ne de olsa, dünyanın en büyük eski kötüsünün konumunu alabilmek için yarışan kişiyi, gene eski kötü yakalayabilir.

Çılgın Hırsız 2, açılış filminin iki yönetmenini tekrar bir araya getiriyor; Oscar® adayı CHRIS RENAUD (Annie öüllü kısa film No Time for Nuts, Dr. Seuss’ The Lorax) & PIERRE COFFIN (gelecek Minions).
İkili ilk serüvenya enerji dolu ve beklenmedik bir hayat vermiştir. Filmin üreticisi Illumination’ın CEO’su Chris Meledandri (Despicable Me, Hop, Dr. Seuss’ The Lorax, Ice Age franchise) ve üretici JANET HEALY’nin (Despicable Me, Hop, Shark Tale) üçüncü işbirliğidir.

Kamera arkasının yetenekli takımına liderlik eden başarılı bir ekip vardır. Kurgucular GREG PERLER (Despicable Me, Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit) ile yapım tasarımcıları YARROW CHENEY (Despicable Me, Dr. Seuss’ The Lorax) ve ERIC GUILLON’dur (Despicable Me, Dr. Seuss’ The Lorax). ONlara Çılgın Hırsız 2’nin orijinal ve tema şarkılarının yaratıcıları, Grammy menfaatli sanatçı ve hit müzik üreticisi PHARRELL WILLIAMS destek vermiştir. Kendisine, filmin müziğini bestelemek üzere film serisine geri dönen HEITOR PEREIRA (Despicable Me, Beverly Hills Chihuahua) da katılmıştır.

3D CGI film, SERGIO PABLOS (Despicable Me), CINCO PAUL & KEN DAURIO (Dr. Seuss’ The Lorax, Despicable Me, Dr. Seuss’ Horton Hears a Who!) oluşturduğu karakterlere dayanmaktadır ve Cinco Paul ile Ken Daurio yönünden makaledir.

Meledandri, bu öykünin başarısının sırrının bir bölümünün de bu dört karakterin bize kendimizi hatırlatması bulunduğunu paylaşır. “İlk filmin özü, bu aile birimiydi. Olasılık dışı ama marjinal karakterler bir araya gelerek kendi eşi benzeri olmayan ailelerini oluşturmuşlardı. Tanıdığımız hiç bir aileye benzemiyor olsalar da Gru’nun yaşadıklarıyla Agnes, Edith ve Margo’nun yaşadıkları bize çok benzer.”

Gru, Kötü Karşıtı Birlik yönünden izlenen, en küstah süper kötünün kimliğini bulmak için kimliğini gizlediğinde, işine bulunan hevesi sadece sıra dışı karakteriyle eşleşen acemi Kötü Karşıtı Birlik ajanı Lucy Wilde ile kendi talebi dışında ortak olur. Gru, ortağını ilk bakışta sevmez. Bir ortakla çalışacağını düşünmemiştir ve Lucy’yle alakalı her şey onu hatalı yönde etkiler- en azından ilk başta.

Gru ile Lucy, mahalli bri AVM’deki bir kapkek dükkanında saklı bir gözetleme organize eder iken Gru kendini hayatı süresince kaçındığı bir soruyla yüzleşirken bulur. Hala çocukluğundaki okul bahçesindeki reddedilmenin acısını duyan Gru, bir erişkin temasını yürütebilir ve hem de aşık olabilir mi? Bunun olmasını saklıce dileyen tek birey Agnes değildir.

Meledandri, yazarlarının Gru’nun sıkıntılı geçmişinin daha da derinlerine gitmelerini takdir etmiş. Ne de olsa büyük süper kötüler öyle doğmaz, sonradan olurlar. Meledandri şunu önerir: “Keşfettiğimiz konulardan biri de Gru’nun hiç sosyal hayatı olmadığıdır ve başlatmayı düşünmeye bile kesin bir direnç gösterir. Bunun izini Gru’nun yedi sekiz yaşlarındaki çocukluk devresine kadar sürüyoruz. Bir kız yönünden reddedilmesi üstüne okul bahçesinde çocuklar yönünden ufak düşürülmüştür. Böyle bir reddedilmeyi bir daha asla yaşamamak için kapıları kapatır. Fakat kızları onun için en iyi bulunanın tekrar randevu sahnelerine dönmesi bulunduğunu düşünmektedir.”

Coffin, Çılgın Hırsız’ın animasyon türündeki başka filmlerden ayıran özelliğin filmin derin insan duygularını, özellikle de aşkı kucaklaması bulunduğunu düşünüyor. Şöyle söylüyor; “Filmin özünün bunun gelişimi olmasını istedik. Gru bundan sonra kızları yetiştirmek için yalnız ve onun için en mantıklı adım sevgilisini, ruh eşini bulması olacaktır. Bu birey de Lucy olacaktır.” Lucy’nin hayatına bir anda girmesiyle değişecek bulunan tek birey Gru değildir. “Gru’yu kızlarla görmek Lucy’de de bir kıvılcım başlatacaktır. Hem de Gru’nun geçmişte yaptığı ayı çalmak gibi hareketlere bulunan hayranlığı giderek artacak ve aşık olmasına niçin olacaktır.”

Peki Gru ile Lucy’nin bulmaya çalıştıkları, şaşırtıcı bir mıknatıs gemisini kullanarak Arktik Dairesi’ndeki saklı bir inceleme laboratuarını çalmayı başaran bu ele geçirilemez adam kimdir? Gru, filmin açılışındaki soygunun gerisinde geçmişteki ünlü kötü adam –El Macho-nun bulunduğuna inanmaya başlar. Ama Silas Ramsbottom’ın başında bulunduğu Kötü Karşıtı Birlik çok daha yüksek şüphecidir. Ne de olsa El Macho’nun birkaç yıl önce olağanüstü maço bir şekilde ölmüş bulunduğu varsayılıyordu. İçgüdülerine güvenen Gru, El Macho’nun Paradise AVM’deki Salsa & Salsa restoranının sahibi Eduardo Perez’in dış görünüşünü aldığı konusundaki inancında ısrarcıdır.

Hikaye çözülürken Gru ve Lucy, incelemelerini sürdürürler ve Cinco de Mayo (5 Mayıs) partisi için kapkek siparişi veren sevgi dolu, hızlı baba Eduardo’nun gerçekte ünlü El Macho bulunduğunu öğreniriz. Peki ama El Macho’nun asıl planı nedir ve Gru’nun birtakım Minyonlarının kaçırılmasıyla ne ilgisi vardır?

Tüm izleyiciler için bulunan bir filmde mizah gerçekleştirme son derece zorlu bir prosestir. Doğal olarak film üreticileri ne ufak çocukları ne de erişkinleri sanatsal tercihleriyle yabancılaştırmak istememiş, her yaşın keyif alabileceği bir film istemişler. Meledandri şu şekilde söylüyor: “Bu proses natural olarak gelişir. Çünkü olağanüstü yetenekli yazarlarımız Cinco Paul ile Ken Daurio ve yönetmenlerimiz Chris Renaud ile Pierre Coffin filmi kendileri için yaptılar. Onlar da anne-baba ama filmi erişkinler için de, çocuklar için de yapma çabasında değiller. Filmi ilgi çekici ve eğlendirici olması için yapıyorlar.”

Meledandri, Healy ve yönetmenler; senaryo, koşullar, öykü ve karakterlerle eş güdümlü Çılgın Hırsız 2’de hızla ilerlemişler. Şimdi de size Gru’nun aleminde kim kimdir tanıtalım.Çılgın Hırsız 2 Full izle filmi için yorumlarınız bizim için önemli.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Çılgın Hırsız 2 Full izle en büyük eski kötüsünün konumunu alabilmek için yarışan kişiyi, gene eski kötü Çılgın Hırsız 2 izle yakalayabilir. Hayatım süresince izlediğim en iyi animasyon filmlerden birisi. Birincisini bir arkadaşımın tavsiyesi sonucu izlemiştim sonra birkaç defa daha izlemiştim her izlediğimde de çok beğenmiştim. Aslında en çok sevdiğim yanı minionların hem konuşmaları hem de hareketleri. Bu karakterler kimin aklına gelmişte oluşturmuş merak ediyorum yani.

  Film ile ilgili küçük teknik detaylar verecek olursak, Çılgın Hırsız serisinin devam filmi bol kahkahalarla eş güdümlü geri dönüyor. Yönetmen koltuğunda Pierre Coffin ve Chris Renaud yer alırken, seslendirme kadrosunda Al Pacino Jason Segel ve Steve Carell gibi isimler yer alıyor.

  Dün akşam ikincisini Türkçe dublaj olarak izleme fırsatım oldu. Yine keyifli gene kahkaha dolu bir yapım olmuş diyebilirim. Bu tür filmlerin zaten izleme yaşının olduğunu söylemem doğru olmaz olmamalı da 7 den 70’e her bireyin keyifle izleyebileceği bir film. Genelde animasyon filmlerinden beklenti her sahnesinin komik olmasıdır bu film galiba bu yargıyı kırmıştır. Şahsen daha çok minionların o zıppır hareketleri, vıdı vıdı konuşmaları ve salakça hareket ettikleri sahnelerde daha çok güldüm eğlendim. En çok güldüğüm sahneler, minionların kılık değiştirdiği sahnelerdi. Önceki filmden üstüne ekstra yeni karakterler girmiş ki bu karakterlerinde çok iyi işlendiklerini söyleyebilirim. İzlemek isteyen 7 den 70’e herkese tavsiye edebilirim.

  Filme vereceğim puan 9/10 olacaktır. Ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim, orijinal dilin üstüne Türkçe alt makale olarak izlemeyin, mutlaka Türkçe dublaj olarak izleyin daha çok eğleneceksiniz.

  Universal Pictures ve Illumination Entertainment’ın dünya genelinde başarılı bulunan filmi Çılgın Hırsız, 2010 yılında bütün dünyadaki izleyicileri eğlendirmiş, toplamda 540 milyon dolardan yüksek hasılat yaparak ABD tarihindeki 10. en büyük animasyon filmi olmuştur.

  2013 sonbaharında, Çılgın Hırsız 2 ile daha yüksek Minyon çılgınlığı için hazır olun.

  Chris Meledandri ile ünlü film yapım ekibi, eski süper kötü Gru’nun güzel kızlarının ve beklenmedik biçimde komik Minyonların geri döndüğü, bunun dışında yeni ve çok sayıda inanılmaz komik karakterlerin yer aldığı görülmemiş bir gülünç serüven filmi yarattılar.

  Her vakit girişimci bulunan Gru, Margo’yu, Edith’i ve Agnes’i büyütmek için süper suçlarla dolu bir hayatı geride bıraktığından, Gru, Dr. Nefario ve Minyonların biraz boş süreyi vardır.

  Ama banliyöde bir aile babası rolüne alışmaya başlarken, kendini bütün dünyada kötülerle savaşmaya adamış ultra saklı bir organizasyon kapısını çalar.
  Artık inanılmaz bir suçun sorumlusunun kim olduğunu bulmak ve onu adalete teslim etmek Gru ve yeni ortağı Lucy Wilde’a kalmıştır.
  Ne de olsa, dünyanın en büyük eski kötüsünün konumunu alabilmek için yarışan kişiyi, gene eski kötü yakalayabilir.

  Çılgın Hırsız 2, açılış filminin iki yönetmenini tekrar bir araya getiriyor; Oscar® adayı CHRIS RENAUD (Annie öüllü kısa film No Time for Nuts, Dr. Seuss’ The Lorax) & PIERRE COFFIN (gelecek Minions).
  İkili ilk serüvenya enerji dolu ve beklenmedik bir hayat vermiştir. Filmin üreticisi Illumination’ın CEO’su Chris Meledandri (Despicable Me, Hop, Dr. Seuss’ The Lorax, Ice Age franchise) ve üretici JANET HEALY’nin (Despicable Me, Hop, Shark Tale) üçüncü işbirliğidir.

  Kamera arkasının yetenekli takımına liderlik eden başarılı bir ekip vardır. Kurgucular GREG PERLER (Despicable Me, Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit) ile yapım tasarımcıları YARROW CHENEY (Despicable Me, Dr. Seuss’ The Lorax) ve ERIC GUILLON’dur (Despicable Me, Dr. Seuss’ The Lorax). ONlara Çılgın Hırsız 2’nin orijinal ve tema şarkılarının yaratıcıları, Grammy menfaatli sanatçı ve hit müzik üreticisi PHARRELL WILLIAMS destek vermiştir. Kendisine, filmin müziğini bestelemek üzere film serisine geri dönen HEITOR PEREIRA (Despicable Me, Beverly Hills Chihuahua) da katılmıştır.

  3D CGI film, SERGIO PABLOS (Despicable Me), CINCO PAUL & KEN DAURIO (Dr. Seuss’ The Lorax, Despicable Me, Dr. Seuss’ Horton Hears a Who!) oluşturduğu karakterlere dayanmaktadır ve Cinco Paul ile Ken Daurio yönünden makaledir.

  Meledandri, bu öykünin başarısının sırrının bir bölümünün de bu dört karakterin bize kendimizi hatırlatması bulunduğunu paylaşır. “İlk filmin özü, bu aile birimiydi. Olasılık dışı ama marjinal karakterler bir araya gelerek kendi eşi benzeri olmayan ailelerini oluşturmuşlardı. Tanıdığımız hiç bir aileye benzemiyor olsalar da Gru’nun yaşadıklarıyla Agnes, Edith ve Margo’nun yaşadıkları bize çok benzer.”

  Gru, Kötü Karşıtı Birlik yönünden izlenen, en küstah süper kötünün kimliğini bulmak için kimliğini gizlediğinde, işine bulunan hevesi sadece sıra dışı karakteriyle eşleşen acemi Kötü Karşıtı Birlik ajanı Lucy Wilde ile kendi talebi dışında ortak olur. Gru, ortağını ilk bakışta sevmez. Bir ortakla çalışacağını düşünmemiştir ve Lucy’yle alakalı her şey onu hatalı yönde etkiler- en azından ilk başta.

  Gru ile Lucy, mahalli bri AVM’deki bir kapkek dükkanında saklı bir gözetleme organize eder iken Gru kendini hayatı süresince kaçındığı bir soruyla yüzleşirken bulur. Hala çocukluğundaki okul bahçesindeki reddedilmenin acısını duyan Gru, bir erişkin temasını yürütebilir ve hem de aşık olabilir mi? Bunun olmasını saklıce dileyen tek birey Agnes değildir.

  Meledandri, yazarlarının Gru’nun sıkıntılı geçmişinin daha da derinlerine gitmelerini takdir etmiş. Ne de olsa büyük süper kötüler öyle doğmaz, sonradan olurlar. Meledandri şunu önerir: “Keşfettiğimiz konulardan biri de Gru’nun hiç sosyal hayatı olmadığıdır ve başlatmayı düşünmeye bile kesin bir direnç gösterir. Bunun izini Gru’nun yedi sekiz yaşlarındaki çocukluk devresine kadar sürüyoruz. Bir kız yönünden reddedilmesi üstüne okul bahçesinde çocuklar yönünden ufak düşürülmüştür. Böyle bir reddedilmeyi bir daha asla yaşamamak için kapıları kapatır. Fakat kızları onun için en iyi bulunanın tekrar randevu sahnelerine dönmesi bulunduğunu düşünmektedir.”

  Coffin, Çılgın Hırsız’ın animasyon türündeki başka filmlerden ayıran özelliğin filmin derin insan duygularını, özellikle de aşkı kucaklaması bulunduğunu düşünüyor. Şöyle söylüyor; “Filmin özünün bunun gelişimi olmasını istedik. Gru bundan sonra kızları yetiştirmek için yalnız ve onun için en mantıklı adım sevgilisini, ruh eşini bulması olacaktır. Bu birey de Lucy olacaktır.” Lucy’nin hayatına bir anda girmesiyle değişecek bulunan tek birey Gru değildir. “Gru’yu kızlarla görmek Lucy’de de bir kıvılcım başlatacaktır. Hem de Gru’nun geçmişte yaptığı ayı çalmak gibi hareketlere bulunan hayranlığı giderek artacak ve aşık olmasına niçin olacaktır.”

  Peki Gru ile Lucy’nin bulmaya çalıştıkları, şaşırtıcı bir mıknatıs gemisini kullanarak Arktik Dairesi’ndeki saklı bir inceleme laboratuarını çalmayı başaran bu ele geçirilemez adam kimdir? Gru, filmin açılışındaki soygunun gerisinde geçmişteki ünlü kötü adam –El Macho-nun bulunduğuna inanmaya başlar. Ama Silas Ramsbottom’ın başında bulunduğu Kötü Karşıtı Birlik çok daha yüksek şüphecidir. Ne de olsa El Macho’nun birkaç yıl önce olağanüstü maço bir şekilde ölmüş bulunduğu varsayılıyordu. İçgüdülerine güvenen Gru, El Macho’nun Paradise AVM’deki Salsa & Salsa restoranının sahibi Eduardo Perez’in dış görünüşünü aldığı konusundaki inancında ısrarcıdır.

  Hikaye çözülürken Gru ve Lucy, incelemelerini sürdürürler ve Cinco de Mayo (5 Mayıs) partisi için kapkek siparişi veren sevgi dolu, hızlı baba Eduardo’nun gerçekte ünlü El Macho bulunduğunu öğreniriz. Peki ama El Macho’nun asıl planı nedir ve Gru’nun birtakım Minyonlarının kaçırılmasıyla ne ilgisi vardır?

  Tüm izleyiciler için bulunan bir filmde mizah gerçekleştirme son derece zorlu bir prosestir. Doğal olarak film üreticileri ne ufak çocukları ne de erişkinleri sanatsal tercihleriyle yabancılaştırmak istememiş, her yaşın keyif alabileceği bir film istemişler. Meledandri şu şekilde söylüyor: “Bu proses natural olarak gelişir. Çünkü olağanüstü yetenekli yazarlarımız Cinco Paul ile Ken Daurio ve yönetmenlerimiz Chris Renaud ile Pierre Coffin filmi kendileri için yaptılar. Onlar da anne-baba ama filmi erişkinler için de, çocuklar için de yapma çabasında değiller. Filmi ilgi çekici ve eğlendirici olması için yapıyorlar.”

  Meledandri, Healy ve yönetmenler; senaryo, koşullar, öykü ve karakterlerle eş güdümlü Çılgın Hırsız 2’de hızla ilerlemişler. Şimdi de size Gru’nun aleminde kim kimdir tanıtalım.Çılgın Hırsız 2 Full izle filmi için yorumlarınız bizim için önemli.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?